Najwyższa jakość treningu EMS

Wszystkie nasze lokalizacje, zaprojektowane zostały z myślą o naszych klientach.

Najwyższej klasy wyposażenie i niepowtarzalna atmosfera, sprawiają, że trening EMS w naszym studio staje się przyjemnością. Dominująca biało-niebieska kolorystyka, uzupełniona drewnianymi elementami sprawia, że w lokalu jest ciepło i przytulnie.


Na miejscu zawsze czeka wykwalifikowany trener personalny, który przeprowadzi Cię przez całą sesję treningową. Zadba nie tylko o Twoje bezpieczeństwo trakcie treningu EMS, ale również o komfort podczas całej wizyty w studio.

Jak działa trening EMS?

Trening EMS w naszym studio to alternatywa dla zajęć typu fitness Warszawa, czy dla tradycyjnej siłowni. Posiadamy specjalne miejsce, gdzie taki trening się odbywa, to strefa treningu EMS.


Czym jest trening EMS? To nowoczesna metoda, która aktywuje aż 90% aparatu mięśniowego, bez nadmiernego obciążania stawów i kręgosłupa. Możesz w bezpieczny sposób zredukować występujące bóle pleców i to już po kilku treningach.


Wykwalifikowany trener personalny zawsze zapewnia indywidualne podejście - zadba o technikę wykonywanych ćwiczeń, a także dostosuje intensywność treningu EMS do Twoich możliwości. Zapisz się już teraz i zarezerwuj termin treningu wprowadzającego.


Trening EMS przeznaczony jest dla osób, które nie mają czasu, brakuje im motywacji, a także dla tych osób, które mają problemy z mięśniami i stawami i chcą je wzmocnić, oraz chcą przyspieszyć swój metabolizm i szybko schudnąć.

Opinie

Zobacz co nasi Klienci o nas piszą

Michał A.
Warszawa

Super pierwszy trening po dłuższej przerwie od jakiejkolwiek aktywności, bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście ze strony trenera. Polecam !

Kamil
Warszawa

Super studio, doświadczeni trenerzy, idealne miejsce na dobry trening !

Michał K.
Warszawa

Trening pierwsza klasa, miła i przyjazna atmosfera. Bardzo polecam trenera Kubę!