Najwyższa jakość treningu EMS

Wszystkie nasze lokalizacje, zaprojektowane zostały z myślą o naszych klientach.

Najwyższej klasy wyposażenie i niepowtarzalna atmosfera, sprawiają, że trening EMS w naszym studio staje się przyjemnością. Dominująca biało-niebieska kolorystyka, uzupełniona drewnianymi elementami sprawia, że w lokalu jest ciepło i przytulnie.


Na miejscu zawsze czeka wykwalifikowany trener personalny, który przeprowadzi Cię przez całą sesję treningową. Zadba nie tylko o Twoje bezpieczeństwo trakcie treningu EMS, ale również o komfort podczas całej wizyty w studio.

Trening EMS - jak działa?

Trening EMS Warszawa, w naszym studio, to alternatywa dla zajęć typu fitness ćwiczeń siłowych. Posiadamy specjalne miejsce, gdzie taki trening się odbywa - czyli specjalna strefa.


Czym jest trening EMS? To nowoczesna metoda, która aktywuje aż 90% aparatu mięśniowego, bez nadmiernego obciążania stawów czy kręgosłupa. Możesz w bezpieczny sposób zredukować występujące bóle pleców i to już po kilku treningach.


Wykwalifikowany trener personalny zawsze zapewnia indywidualne podejście. Zadba o technikę wykonywanych ćwiczeń, a także dostosuje intensywność treningu EMS do Twoich możliwości. Zapisz się już teraz i zarezerwuj termin ćwiczeń wprowadzających.


Trening EMS przeznaczony jest dla osób, które nie mają czasu lub brakuje im motywacji. Polecamy go również tym, którzy borykają się z problemami mięśni bądź stawów. Dzięki EMS wzmocnią je, a także przyspieszą swój metabolizm, a co istotne - szybko schudną!

Opinie

Zobacz co nasi Klienci o nas piszą

Ela Z.
Warszawa

Super trening super miejsce trenerzy perfekcyjnie przygotowani polecam!

Michał A.
Warszawa

Super pierwszy trening po dłuższej przerwie od jakiejkolwiek aktywności, bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście ze strony trenera. Polecam !

Julia J.
Warszawa

Profesjonalne miejsce piękny wystrój i przede wszystkim Pan Piotr bardzo miły i zaangażowany w swoją prace, pozdrawiam.