Indywidualne podejście do każdego Klienta

W Studio In.Time podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Na początku najważniejsze będzie poznanie Ciebie oraz zrozumienie Twoich potrzeb i celów treningowych.

Korzystając z tych informacji będziemy mogli każdy trening dopasować do Twoich możliwości. Twoje efekty będą monitorowane, aby upewnić się, że Twoja praca nie idzie na marne i jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia swojego sukcesu!

Indywidualne podejście do każdego Klienta
Analiza składu ciała

Analiza składu ciała

W Studio In.Time zaczniemy prace od kompletniej analizy składu ciała. Dokonane pomiary w przejrzysty i łatwy do oceny sposób pokażą na jakim jesteś etapie. Wspólnie z trenerem określicie mocne i słabe strony oraz obszary na którymi musisz bardziej się skupić. Metabolizm, procent tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej będą omawiane podczas konsultacji z osobistym trenerem.

Korzystając z tych informacji, możemy ocenić Twoją obecną kondycje fizyczną i porozmawiać w jaki sposób będziemy pracować aby osiągnąć to czego oczekujesz.

Opinie

Zobacz co Klienci o nas piszą

Magda S.
Kraków

Super miejsce! Naprawdę polecam - i ze względu na profesjonalne podejście do klienta i dlatego, że panuje tam koleżeńska atmosfera co sprawia że, aż chce się przychodzić na ten super intensywny (chociaż 20 min.) trening. Trenerzy są super i mają cierpliwość nawet dla takich laików jak ja :D

Hanna P.
Kraków

Byłam sceptycznie nastawiana, ale po pierwszych zajęciach z Panią Julia od razu nabrałam ochoty na więcej. Podejście do klienta to pełny profesjonalizm, a atmosfera tam panująca po prostu super!!!

Michał K.
Tarnów

Miejsce do którego chce się wracać! Super studio, bardzo efektywny trening w zaledwie 20 minut. Wszystko to czego szukałem! Polecam mocne 5/5 ❤