Indywidualne podejście do każdego Klienta

W Studio In.Time podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Na początku najważniejsze będzie poznanie Ciebie oraz zrozumienie Twoich potrzeb i celów treningowych.

Korzystając z tych informacji będziemy mogli każdy trening dopasować do Twoich możliwości. Twoje efekty będą monitorowane, aby upewnić się, że Twoja praca nie idzie na marne i jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia swojego sukcesu!

Indywidualne podejście do każdego Klienta
Analiza składu ciała

Analiza składu ciała

W Studio In.Time zaczniemy prace od kompletniej analizy składu ciała. Dokonane pomiary w przejrzysty i łatwy do oceny sposób pokażą na jakim jesteś etapie. Wspólnie z trenerem określicie mocne i słabe strony oraz obszary na którymi musisz bardziej się skupić. Metabolizm, procent tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej będą omawiane podczas konsultacji z osobistym trenerem.

Korzystając z tych informacji, możemy ocenić Twoją obecną kondycje fizyczną i porozmawiać w jaki sposób będziemy pracować aby osiągnąć to czego oczekujesz.

Opinie

Zobacz co Klienci o nas piszą

Hubert L.
Wieliczka

Nigdy nie lubilem chodzić na siłownię bo to dla mnie zawsze była strata czasu. Tutaj mam głód ćwiczeń i chęć walki z swoimi slabosciami. Z Karolem lubie ćwiczyc bo czas mija szybko i sprawnie

Joanna G.
Kraków

Jestem zachwycona! Aż żałuje, ze można wystawić tylko 5 gwiazdek. Dałabym 10! Julia! To wszystko dzięki Tobie :)! Dziękuje i polecam wszystkim!

Aga K.
Tarnów

Super miejsce i pełen profesjonalizm. Dopiero zaczynam przygodę z treningami, ale serdecznie polecam. Indywidualne podejście do klienta i bardzo miła atmosfera. Dla pracującej mamy taki szybki trening to strzał w 10.