Indywidualne podejście do każdego Klienta

W Studio In.Time podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Na początku najważniejsze będzie poznanie Ciebie oraz zrozumienie Twoich potrzeb i celów treningowych.

Korzystając z tych informacji będziemy mogli każdy trening dopasować do Twoich możliwości. Twoje efekty będą monitorowane, aby upewnić się, że Twoja praca nie idzie na marne i jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia swojego sukcesu!

Indywidualne podejście do każdego Klienta
Analiza składu ciała

Analiza składu ciała

W Studio In.Time zaczniemy prace od kompletniej analizy składu ciała. Dokonane pomiary w przejrzysty i łatwy do oceny sposób pokażą na jakim jesteś etapie. Wspólnie z trenerem określicie mocne i słabe strony oraz obszary na którymi musisz bardziej się skupić. Metabolizm, procent tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej będą omawiane podczas konsultacji z osobistym trenerem.

Korzystając z tych informacji, możemy ocenić Twoją obecną kondycje fizyczną i porozmawiać w jaki sposób będziemy pracować aby osiągnąć to czego oczekujesz.

Opinie

Zobacz co Klienci o nas piszą

Monika
Bolechowice

Gorąco polecam InTime w Bolechowicach. Chodzę tu już rok i jestem bardzo zadowolona. Dzięki nim dowiedziałam się o istnieniu mięśni, o których wcześniej nie miałam pojęcia 😉 Bardzo profesjonalne podejście do klienta przy jednoczesnej przyjacielskiej atmosferze 🙂

Wojciech J.
Bolechowice

Polecam. Warto spróbować, czy się spodoba. Treningi prowadzone przez fajną, profesjonalną ekipę.

Ania P.
Tarnów

Polecam bardzo, bez obciążeń zewnętrznych, proste ćwiczenia. Obsługa miła.