Studia najwyższej klasy

W In.Time zostaniesz ciepło przyjęty przez jednego z naszych wykwalifikowanych trenerów.

Przy filiżance kawy lub szklance wody, porozmawiacie jakie są Twoje oczekiwania we współpracy z nami.

Nowoczesne studia zostały w pełni zaprojektowane aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Każde studio wyposażone jest w szatnie, przebieralnie oraz prysznice.


In.Time korzysta wyłącznie z urządzeń do elektrostymulacji niemieckiej firmy „Miha Bodytec”, światowego lidera w rozwoju technologii EMS spełniającego najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dbamy o komfort naszych klientów!

Gwarancja najwyższej jakości!

Czym jest trening EMS? Na czym polega trening EMS? Trening EMS to najlepsza alternatywa dla zajęć typu fitness Kraków, które wykonuje się w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Na trening metodą EMS może zdecydować się każdy, bez względu na wiek, czy kondycję fizyczną. Indywidualne podejście i opieka trenerska, zapewniają pełną skuteczność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo podczas całej sesji treningowej.


Jakie efekty trening EMS zapewnia? Takie ćwiczenia są przeznaczone dla osób, które oczekują szybkich efektów. Trening EMS ma wiele plusów. EMS, to możliwość wzmocnienia mięśni (lub konkretnych grup mięśniowych) i redukcji cellulitu. Na treningi EMS powinny się zgłosić osoby, które pragną zlikwidować zbędne kilogramy, planują redukcję tkanki tłuszczowej, chcą zmniejszyć bóle pleców, bóle stawów, ale nie tylko. Co ważne, treningiem EMS można zaoszczędzić również sporo czasu - sesja treningu EMS to zaledwie 20 minut, a podczas treningu EMS wykonujesz proste, ponadto trening EMS odbywa się zaledwie raz w tygodniu. Z pomocą impulsów elektrycznych pożądane efekty osiąga się bardzo szybko.


Warto również zauważyć, że podczas treningu wykonujemy ćwiczenia proste, a na miejscu zawsze czekają certyfikowani trenerzy, aby przeprowadzić bezpieczny trening. Każdy wykwalifikowany trener personalny (Kraków) posiada wieloletnie doświadczenie i chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasze treningi personalne to doskonała atmosfera i najwyższej jakości sprzęt, który pomogą osiągać Ci wymarzone efekty.

Co daje trening EMS?
Czy mogę kontynuować moją normalną rutynę fitness?
Dlaczego trening EMS jest tak skuteczny?
Czy trening EMS jest bezpieczny?
Co czujesz podczas treningu EMS?
Opinie

Zobacz co nasi Klienci o nas piszą

Dominika P.
Kraków

Choć sceptycznie nastawiona do technologi i tak wymyślnych treningów, zakładająca, że nie dam rady... zakochałam się! Treningi EMS to najlepsza aktywność fizyczna, 20 minut w tygodniu, a efekty są fenomenalne! Pięknie kształtuje pupę, nogi, spala tkankę tłuszczową, już po miesiącu extra efekty. W dodatku studio jest bardzo ładne, nowe, estetyczne, a trenerzy - extra goście :D Polecam!

Magda S.
Kraków

Super miejsce! Naprawdę polecam - i ze względu na profesjonalne podejście do klienta i dlatego, że panuje tam koleżeńska atmosfera co sprawia że, aż chce się przychodzić na ten super intensywny (chociaż 20 min.) trening. Trenerzy są super i mają cierpliwość nawet dla takich laików jak ja :D

Kamila K.
Kraków

Polecam z całego serca !
Super miejsce, a Pani Julia to mistrzyni w swoim fachu 🔥