Nowatorska jakość studia In.Time EMS

Kameralna atmosfera i aranżacja lokalu, tworzą bardzo przyjazne miejsce dla naszych klientów, a nowoczesne wyposażenie zapewnia pełen komfort w trakcie całej wizyty. Studio in.Time to praca na najwyższej jakości sprzęcie marki Miha Bodytec, który zapewnia pełne bezpieczeństwo.


Na początku Twojej przygody z treningiem EMS, będziesz miał okazję poznać certyfikowanego trenera personalnego, który wyróżnia się wiedzą i optymistycznym usposobieniem. Przeprowadzi Cię przez całą sesję treningową i podzieli się wiedzą na temat prawidłowego odżywiania przy filiżance aromatycznej kawy. Decydując się na regularne uczestnictwo, przekonasz się, że trening EMS nie tylko pomoże Ci osiągnąć wymarzone cele treningowe, ale również pozwoli spędzić czas w miłej atmosferze.

Trening EMS Wrocław

Trening zdrowotny jest nierozerwalnym elementem prawidłowego stylu życia współczesnego człowieka, który zmaga się z negatywnymi skutkami teraźniejszej cywilizacji technologicznej. Jest procesem ukierunkowanym na wywołanie pożądanych zmian adaptacyjnych, uwzględniając wymiar biologiczny, psychiczny i społeczny, którego efektem jest wysoka jakość życia.


W odpowiedzi na rozwijający się postęp, studio treningowe in.Time oferuje aktywność, która staje w opozycji do powszechnych wymówek i proponuje trening z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Metoda, która w zależności od celu pozwoli Ci jednakowo na zredukowanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie aparatu mięśniowego oraz wyeliminowanie bólu pleców.

Opinie

Zobacz co nasi Klienci o nas piszą

Marta M.
Wrocław

Profesjonalni i zaangażowani trenerzy Natan i Szymon 🥇 Poświęcają dużo uwagi, dbają o poprawne i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń! Intensywnie wykorzystany czas i dużo śmiechu - endorfiny gratis 😉

Mateusz
Wrocław

Super lokal. Dużym atutem jest to, że nie trzeba nosić żadnego stroju na trening. Wszystko jest udostępniane na miejscu, można wejść prosto z ulicy i ćwiczyć.

Anna P.
Wrocław

Jeśli szukasz dobrego wycisku w świetnej atmosferze, to dobrze trafiłeś :) Szybkie efekty, dobra lokalizacja, zaangażowany personel z którym treningi są przyjemnością.