Nowatorska jakość studia In.Time EMS

Kameralna atmosfera i aranżacja lokalu, tworzą bardzo przyjazne miejsce dla naszych klientów, a nowoczesne wyposażenie zapewnia pełen komfort w trakcie całej wizyty. Studio in.Time to praca na najwyższej jakości sprzęcie marki Miha Bodytec, który zapewnia pełne bezpieczeństwo.


Na początku Twojej przygody z treningiem EMS, będziesz miał okazję poznać certyfikowanego trenera personalnego, który wyróżnia się wiedzą i optymistycznym usposobieniem. Przeprowadzi Cię przez całą sesję treningową i podzieli się wiedzą na temat prawidłowego odżywiania przy filiżance aromatycznej kawy. Decydując się na regularne uczestnictwo, przekonasz się, że trening EMS nie tylko pomoże Ci osiągnąć wymarzone cele treningowe, ale również pozwoli spędzić czas w miłej atmosferze.

Trening EMS Wrocław

W odpowiedzi na rozwijający się postęp, studio treningowe in.Time oferuje trening EMS Wrocław, który staje w opozycji do powszechnych wymówek. Proponujemy więc trening z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Metoda, która w zależności od celu pozwoli Ci jednakowo na zredukowanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie aparatu mięśniowego oraz wyeliminowanie bólu pleców.


Pamiętaj - trening zdrowotny jest nierozerwalnym elementem prawidłowego stylu życia współczesnego człowieka, który zmaga się z negatywnymi skutkami teraźniejszej cywilizacji technologicznej. Jest procesem ukierunkowanym na wywołanie pożądanych zmian adaptacyjnych, uwzględniając wymiar biologiczny, psychiczny i społeczny, którego efektem jest wysoka jakość życia. Trening EMS poprawi znacząco Twoje zdrowie - w każdym wymiarze.

Opinie

Zobacz co nasi Klienci o nas piszą

Magdalena W.
Wrocław

Jak treningi to tylko w miłej atmosferze, polecam Szymona 👌

Ewa K.
Wrocław

Polecam! 🙂 Jest wycisk, ale w świetnej atmosferze przy trenerze Szymonie, który potrafi zmotywować do działania (podkręcając w umiejętny sposób impuls) . Trener ma indywidualne podejście dlatego trening przebiega profesjonalnie 😀 🙃

Jakub K.
Wrocław

Super atmosfera, trenerzy bardzo merytoryczni i z poczuciem humoru.