Nowatorska jakość studia In.Time EMS

Kameralna atmosfera i aranżacja lokalu, tworzą bardzo przyjazne miejsce dla naszych klientów, a nowoczesne wyposażenie zapewnia pełen komfort w trakcie całej wizyty. Studio in.Time to praca na najwyższej jakości sprzęcie marki Miha Bodytec, który zapewnia pełne bezpieczeństwo.


Na początku Twojej przygody z treningiem EMS, będziesz miał okazję poznać certyfikowanego trenera personalnego, który wyróżnia się wiedzą i optymistycznym usposobieniem. Przeprowadzi Cię przez całą sesję treningową i podzieli się wiedzą na temat prawidłowego odżywiania przy filiżance aromatycznej kawy. Decydując się na regularne uczestnictwo, przekonasz się, że trening EMS nie tylko pomoże Ci osiągnąć wymarzone cele treningowe, ale również pozwoli spędzić czas w miłej atmosferze.

Trening EMS Wrocław

W odpowiedzi na rozwijający się postęp, studio treningowe in.Time oferuje trening EMS Wrocław, który staje w opozycji do powszechnych wymówek. Proponujemy więc trening z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Metoda, która w zależności od celu pozwoli Ci jednakowo na zredukowanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie aparatu mięśniowego oraz wyeliminowanie bólu pleców.


Pamiętaj - trening zdrowotny jest nierozerwalnym elementem prawidłowego stylu życia współczesnego człowieka, który zmaga się z negatywnymi skutkami teraźniejszej cywilizacji technologicznej. Jest procesem ukierunkowanym na wywołanie pożądanych zmian adaptacyjnych, uwzględniając wymiar biologiczny, psychiczny i społeczny, którego efektem jest wysoka jakość życia. Trening EMS poprawi znacząco Twoje zdrowie - w każdym wymiarze.

Opinie

Zobacz co nasi Klienci o nas piszą

Ita T.
Wrocław

Bardzo polecam trening EMS, szczególnie z trenerem Szymon. Jest mega profesjonalny i wkłada dużo wysiłku i uwagi aby ćwiczenia były przeprowadzone w jak najlepszy sposób.

Wiola
Wrocław

Wspaniałe miejsce pełne pozytywnej energii! Treningi profesjonalne i co najważniejsze - efektywne! Polecam, polecam, polecam! ❤

Julia K.
Wrocław

Bardzo polecam trenera Szymona
Treningi z nim przebiegają bardzo sprawnie i przyjemnie. Trening sam w sobie męczący ale dający efekty