Najwyższa jakość treningu EMS

Wszystkie nasze lokalizacje, zaprojektowane zostały z myślą o naszych klientach.

Najwyższej klasy wyposażenie i niepowtarzalna atmosfera, sprawiają, że trening EMS w naszym studio staje się przyjemnością. Dominująca biało-niebieska kolorystyka, uzupełniona drewnianymi elementami sprawia, że w lokalu jest ciepło i przytulnie.


Na miejscu zawsze czeka wykwalifikowany trener personalny, który przeprowadzi Cię przez całą sesję treningową. Zadba nie tylko o Twoje bezpieczeństwo trakcie treningu EMS, ale również o komfort podczas całej wizyty w studio.

Trening EMS - jak działa?

Trening EMS Warszawa, w naszym studio, to alternatywa dla zajęć typu fitness ćwiczeń siłowych. Posiadamy specjalne miejsce, gdzie taki trening się odbywa - czyli specjalna strefa.


Czym jest trening EMS? To nowoczesna metoda, która aktywuje aż 90% aparatu mięśniowego, bez nadmiernego obciążania stawów czy kręgosłupa. Możesz w bezpieczny sposób zredukować występujące bóle pleców i to już po kilku treningach.


Wykwalifikowany trener personalny zawsze zapewnia indywidualne podejście. Zadba o technikę wykonywanych ćwiczeń, a także dostosuje intensywność treningu EMS do Twoich możliwości. Zapisz się już teraz i zarezerwuj termin ćwiczeń wprowadzających.


Trening EMS przeznaczony jest dla osób, które nie mają czasu lub brakuje im motywacji. Polecamy go również tym, którzy borykają się z problemami mięśni bądź stawów. Dzięki EMS wzmocnią je, a także przyspieszą swój metabolizm, a co istotne - szybko schudną!

Opinie

Zobacz co nasi Klienci o nas piszą

Michał A.
Warszawa

Super pierwszy trening po dłuższej przerwie od jakiejkolwiek aktywności, bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście ze strony trenera. Polecam !

Kamil
Warszawa

Super studio, doświadczeni trenerzy, idealne miejsce na dobry trening !

Julia J.
Warszawa

Profesjonalne miejsce piękny wystrój i przede wszystkim Pan Piotr bardzo miły i zaangażowany w swoją prace, pozdrawiam.