Rewolucyjna jakość treningu EMS

Twoja przygoda z treningiem EMS w studio in.Time rozpocznie się od wstępnej konsultacji z dyplomowanym trenerem personalnym, który przygotuje indywidualny plan treningowy z uwzględnieniem Twoich możliwości. Plan działania realizowany jest poprzez cykliczne spotkania, odbywające się w komfortowej i ciepłej przestrzeni, której główną zaletą jest również kameralność. W treningach wykorzystywany jest innowacyjny sprzęt marki Miha Bodytec, który jest pionierem w rozwoju technologii elektrostymulacji.


Dołożyliśmy wszelkich starań w projektowaniu każdej z naszych lokalizacji, tak abyś mógł spełniać swoje wymarzone cele treningowe.

Tym, co nas wyróżnia to przede wszystkim indywidualność, jakość oraz bezpieczeństwo!

Trening EMS Tarnów

Regularne podejmowanie aktywności fizycznej w postaci treningu EMS, ma wiele korzyści. W studio in.Time Tarnów skuteczne zredukujesz tkankę tłuszczowej, wymodelujesz sylwetkę, poprawisz kondycję oraz swoje samopoczucie.


Trening EMS jest w pełni bezpieczny, dlatego może być formą ruchową zarówno dla osób młodych, jak i w starszym wieku. Efektów możesz się spodziewać już po 3 jednostkach, trenując tylko raz w tygodniu przez 20 minut!

Opinie

Zobacz co nasi Klienci o nas piszą

Kinga W.
Tarnów

Pełen profesjonalizm i cudownie miła obsługa. Nie ma się nad czym zastanawiać- po prostu trzeba skorzystać!

Natalia M.
Tarnów

Świetne miejsce na mapie Tarnowa. Zdecydowanie warte polecenia. Bardzo przyjemna atmosfera. Dzięki nieocenionej pomocy trenerów, wróciłam do formy sprzed kontuzji🤩

Sylwia D.
Tarnów

Wspaniałe miejsce ,miła obsługa i na dodatek krótki trening który daje wspaniałe efekty 😁
Polecam z całego serca