Rewolucyjna jakość treningu EMS

Twoja przygoda z treningiem EMS w studio in.Time rozpocznie się od wstępnej konsultacji z dyplomowanym trenerem personalnym, który przygotuje indywidualny plan treningowy z uwzględnieniem Twoich możliwości. Plan działania realizowany jest poprzez cykliczne spotkania, odbywające się w komfortowej i ciepłej przestrzeni, której główną zaletą jest również kameralność. W treningach wykorzystywany jest innowacyjny sprzęt marki Miha Bodytec, który jest pionierem w rozwoju technologii elektrostymulacji.


Dołożyliśmy wszelkich starań w projektowaniu każdej z naszych lokalizacji, tak abyś mógł spełniać swoje wymarzone cele treningowe.

Tym, co nas wyróżnia to przede wszystkim indywidualność, jakość oraz bezpieczeństwo!

Trening EMS Tarnów

Regularne podejmowanie aktywności fizycznej, w postaci treningu EMS, Tarnów ma wiele korzyści. W studio in.Time Tarnów skutecznie zredukujesz tkankę tłuszczową, wymodelujesz sylwetkę, poprawisz kondycję oraz swoje samopoczucie.


Trening EMS Tarnów jest w pełni bezpieczny, dlatego może być formą ruchową zarówno dla osób młodych, jak i w starszym wieku. Efektów możesz się spodziewać, trenując tylko raz w tygodniu przez 20 minut!

Opinie

Zobacz co nasi Klienci o nas piszą

Kinga W.
Tarnów

Pełen profesjonalizm i cudownie miła obsługa. Nie ma się nad czym zastanawiać- po prostu trzeba skorzystać!

Aga K.
Tarnów

Super miejsce i pełen profesjonalizm. Dopiero zaczynam przygodę z treningami, ale serdecznie polecam. Indywidualne podejście do klienta i bardzo miła atmosfera. Dla pracującej mamy taki szybki trening to strzał w 10.

Kamila M.
Tarnów

Świetne miejsce i jeszcze lepsza obsługa. Z całego serduszka polecam! 😁 🥇