Rewolucyjna jakość treningu EMS

Twoja przygoda z treningiem EMS w studio in.Time rozpocznie się od wstępnej konsultacji z dyplomowanym trenerem personalnym, który przygotuje indywidualny plan treningowy z uwzględnieniem Twoich możliwości. Plan działania realizowany jest poprzez cykliczne spotkania, odbywające się w komfortowej i ciepłej przestrzeni, której główną zaletą jest również kameralność. W treningach wykorzystywany jest innowacyjny sprzęt marki Miha Bodytec, który jest pionierem w rozwoju technologii elektrostymulacji.


Dołożyliśmy wszelkich starań w projektowaniu każdej z naszych lokalizacji, tak abyś mógł spełniać swoje wymarzone cele treningowe.

Tym, co nas wyróżnia to przede wszystkim indywidualność, jakość oraz bezpieczeństwo!

Trening EMS Tarnów

Regularne podejmowanie aktywności fizycznej, w postaci treningu EMS, Tarnów ma wiele korzyści. W studio in.Time Tarnów skutecznie zredukujesz tkankę tłuszczową, wymodelujesz sylwetkę, poprawisz kondycję oraz swoje samopoczucie.


Trening EMS Tarnów jest w pełni bezpieczny, dlatego może być formą ruchową zarówno dla osób młodych, jak i w starszym wieku. Efektów możesz się spodziewać, trenując tylko raz w tygodniu przez 20 minut!

Opinie

Zobacz co nasi Klienci o nas piszą

Kamila M.
Tarnów

Świetne miejsce i jeszcze lepsza obsługa. Z całego serduszka polecam! 😁 🥇

Marceli J.
Tarnów

Super miejsce, już widać efekty po pierwszych czterech treningach. Jestem mega zadowolony.

Marcelina M.
Tarnów

Polecam to miejsce, szybki efekt, odrazu widać rezultaty, jestem bardzo zadowolona.
Pani Oliwia służy pomocą, wszystki dokładnie wyjaśni, polecam każdemu!